Zmiana godzin pracy sekretariatu

Zajęcia dodatkowe

 

IMIĘ I NAZWISKO

NAZWA ZAJĘĆ

DZIEŃ/GODZINA

Marta

Andrzejczak

Zajęcia wyrównawcze z j.polskiego 
dla kl. VIb i IVa

       W

wtorek - lekcja 6

Zajęcia wyrównawcze
z j.polskiego dla kl.Va i VIa

      W

piątek - lekcja 6

Anna  Berke

Zajęcia artystyczne
dla kl. III

       A

Termin będzie podany w dzienniczkach uczniów.

Zajęcia wyrównawcze
dla kl. III

       W

piątek - lekcja 6

Barbara Fender

Kółko czytelnicze- Bratek

       R

 wtorek l. 5

Kółka ortograficzne

       R

Termin podany indywidualnie dzieciom.

Agnieszka Gabryś

Zajęcia wyrównawcze
dla kl. IV

      W

poniedziałek - lekcja 7

          Jadwiga                Ignatiuk -Grzywa

Zajęcia  rozwijające z j.polskiego dla kl.Vb i VIb

      R

 poniedziałek - lekcja 7

Konsultacje z j.polskiego dla kl. Vb i VIb

       W

 czwartek - lekcja 7

Alicja Kudzia

Zajęcia taneczne

       R

 1 i 3 czwartek miesiąca

Beata Lach

Kółko biblijne dla kl.VIb

       R

 poniedziałek - lekcja 1

Kółko biblijne dla kl.IV - VI

       R

 Termin będzie podany w dzienniczkach uczniów.

Renata Łopatka

Zajęcia wyrównawcze dla kl.IV

       W

 poniedziałek - lekcja 6(I semestr)

Konsultacje

       R

 Termin bedzie podany w dzienniczkach uczniów.

Teresa Łuszczek

Zajęcia wyrównawcze
dla kl. II a

       W

 1 i 3 czwartek miesiąca - lekcja 6,7

Zajęcia taneczne dla kl.   II a

       R

 środa miesiąca - lekcja 6

Ewa Małecka

Zajęcia wyrównawcze
dla klas II b

      W

 środa - lekcja 5

Zajęcia artystyczne
dla kl. II b

       R

 Termin będzie podany w dzienniczkach uczniów.

Maria Małecka

Kółko plastyczno-muzyczne

       A

poniedziałek, środa - lekcja 7

Dorota

Marciszonek

Zajęcia wyrównawcze dla  kl. Ia

       W

piątek - lekcja 5

Klub warcabowy
dla kl. I-II

       R

 środa - lekcja 6

Mariola Pałka

Zajęcia wyrównawcze dla kl.V

      W

poniedziałek - lekcja 7

Zajęcia indywidualne

      W

 środa - lekcja 6

Anna Piestrak

Klub Młodzi Aktywni

        I

Termin będzie podany w dzienniczkach uczniów.

Kółko turystyczne

       W

Termin będzie podany w dzienniczkach uczniów.

Jacek Pucka

SKS

       R

 środa - lekcja7

Gimnastyka korekcyjna

       W

 poniedziałek - lekcja7

Renata Sikorska

SKS

       R

 poniedziałek - lekcja7

Kółko turystyczne

       A

Termin będzie podany w dzienniczkach uczniów.

Mariola Sporysz

Zajęcia artystyczne dl kl.IIc

       R

 Termin będzie podany w dzienniczkach uczniów

Zajęcia wyrównawcze dla kl. IIc

       W

 wtorek - lekcja 5

Małgorzata Stadnik

Zajęcia artystyczne

        R

 Termin będzie podany w dzienniczkach uczniów.

Urszula Szulkowska

Dodajemy i odejmujemy na sorobanie

       R

 Od XI - termin będzie podany w dzienniczkach uczniów

 

Bogusław Szwanda

Dzieci Maryi

        I

czwartek - godzina 1600

Ministranci

        I

czartek- godzina 1700

Kinga  Wrona

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla kl.III

       W

 poniedziałek - lekcja 6 

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego i chorwackiego dla kl. 5 i 6

      R

 wtorek - lekcja 7