Telefon o numerze 32 2111404 - nieaktualny.::Zebranie z Rodzicami - 19.09.2017r.

Sukcesy

Rok szkolny 2017/2018

 

 


Rok szkolny 2016/2017

"Niezapominajkowy" Gminny Konkurs Plastyczny

I miejsce - Kornelia Jędrocha z klasy 3c

 


Szkoła otrzymała tytuł "Laureat VII edycji akcji Sala Przyrody Tauron"

 


Gminny Konkurs Ekologiczno - Plastyczny "Piękno drzemiące w gazecie - owady"

Laureat - Szymon Moc z klasy 6a


Szkolny Konkurs Mitologiczny

I miejsce - Jakub Olma z klasy 5a

II miejsce - Szymon Moc z klasy 6a

III miejsce - Oskar Kraiński z klasy 5a

 


XXVII edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes Matematyka-plus

Laureat I stopnia z wyróżnieniem: Wiktor Sójka, Krzysztof Raczek, Kinga Jasek, Paweł Nawrocki, Wojciech Sobieski

Laureat II stopnia: Hanna Tobiasz, Kornelia Zając, Karol Korczyk, Emilia Klimeczek

Laureat III stopnia: Dawid Szczepanik, Alicja Korczyk



 

Szkolny Konkurs Przyrodniczy

Najlepsze wyniki uzyskali:

 

Ignacy Paw z klasy 1a

 

Weronika Szczerbowska z klasy 2a

 

Amelia Korczyk z klasy 2b

 

Amelia Kubicka z klasy 2c

 

Kinga Grzegorczyk z klasy 3a

 

Wojciech Sobieski z klasy 3b

 

Emilia Klimeczek z klasy 3c

 

Szymon Szczerbowski z klasy 4b

 

Barbara Folga z klasy 5b

 

Szymon Moc z klasy 6a



Zawody Pływackie Klas Trzecich

Krzysztof Dyduch z klasy 3b - 1 miejsce grzbiet

Emilia Klimeczek z klasy 3c - 2 miejsce -styl dowolny, 2 miejsce - grzbiet

Bartosz Lach z klasy 3a - 2 miejsce - grzbiet

Zuzanna Pucka z klasy 3b - 3 miejsce  - styl klasyczny

Zajęcie 3 miejsca w sztafecie 4x4 przez drużynę pływacką w składzie: Zuzanna Pucka, Emilia Klimeczek, Natalia Adamczyk, Julia Nycz, Krzysztof Dyduch, Krzysztof Raczek, Bartosz Lach, Adam Siwarski

 


III Gminna Spartakiada Sportowo-Pożarnicza

Zajęcie 2 miejsca w kategorii szkół podstawowych przez szkolną drużynę w składzie: Maksym Korczyk, Mateusz Miszuta, Kewin Stawiarz, Kamil Korczyk, Weronika Kózka, Amelia Adamczyk, Oliwia Rudek, Julia Majda, Dawid Sikora, Igor Gara, Paweł Peczyk, Weronika Zarzycka, Emilia Krawczyk, Gabriela Kozak, Radosław Oczkowski, Patryk Mateja, Jakub Dziadkowiec, Hanna Kruczyńska, Wiktoria Wasilak, Anna Wawro

 


Szkolny Konkurs Wokalny "Jawiszowicki Słowik 2017"

I miejsce - tytuł "Jawiszowicki Słowik 2017" w kategorii klas młodszych - klasa 2c

I miejsce - tytuł "Jawiszowicki Słowik 2017" w kategorii klas starszych - klasa 6b

 


Szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

I miejsce - Paweł Peczyk z klasy 5a

II miejsce - Hanna Tobiasz z klasy 5b

III miejsce - ex aequo Krzysztof Merta z klasy 4a i Jakub Olma z klasy 5a

Wyróżnienie - Wiktoria Holek z klasy 3c

 


 

Ogólnopolska Olimpiada z Matematyki. Olimpus

laureat -  Dawid Szczepanik z klasy 6b

 



Kangur Matematyczny 2017

Kategoria Żaczek

Wyróżnienie - Jan Mostowik z klasy 2c

Wyróżnienie - Jan Kwiatkowski z klasy 2a

Wyróżnienie - Agata Łysakowska z klasy 2c

Kategoria Maluch - klasy trzecie

Bardzo dobry wynik - Paweł Nawrocki z klasy 3b

Wyróżnienie - Krzysztof Raczek z klasy 3b

Wyróżnienie - Adam Soból z klasy 3b

Kategoria Beniamin

Wyróżnienie - Jakub Olma z klasy 5a

 


Szkolny Konkurs Ortograficzny

I miejsce ex aequo zajęły Roksana Dutka z klasy 5a i Karolina Fornal z klasy 5b

 


Małopolski Konkurs Prac Matematycznych

Finalista i laureat nagrody II stopnia w kategorii szkół podstawowych - Paweł Nawrocki z klasy 3b

 


V Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej "Brzeszcze All Stars"

I miejsce w kategorii szkół podstawowych - Emilia Krawczyk z klasy 5a

 


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX"

Najlepszy wynik w kategorii "Kittens" - Krzysztof Merta z klasy 4a

Najlepszy wynik w kategorii "Bunnies" - Igor Adamski z klasy 6a

 


XVII Zawody Integracyjne Klas Piątych

II miejsce w biegu na 60m - Dawid Sikora z klasy 5b

III miejsce w biegu na 60m - Weronika Zarzycka z klasy 5b

II miejsce w rzucie piłką lekarską - Qendresa Temaj z klasy 5b

III miejsce w skoku w dal - Aleksandra Paskudzka z klasy 5b

III miejsce w skoku w dal - Dawid Sikora z klasy 5b

 


Do etapu powiatowego Konkursu "Asy z 6 klasy" zakwalifikowali się: Szymon Moc i Dobromił Wiewiórski z klasy 6a.


Do finału XX Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej "Jonasz" zakwalifikowała się Izabela Matejczyk z klasy 6b.


III Szkolny Konkurs Sudoku

I miejsce - Krzysztof Mirecki z klasy 6b

II miejsce - Dominika Bojda z klasy 6b

III miejsce - Miłosz Kot z klasy 4a 


2 miejsce w Gminnych Zawodach w mini-koszykówce dziewcząt zdobyła drużyna w składzie: Matejczyk Izabela, Bojda Dominika, Majda Julia, Rudek Oliwia, Adamczyk Amelia, Zając Kamila, Parysz Oliwia, Kózka Weronika, Poprawa Liwia, Temaj Qendresa, Zarzycka Weronika.


Szkolny Konkurs "Jawiszowice na fotografii"

wyróżnienia: Mateusz Fender, Kamila Zając, Szymon Saduś, Oliwia Rudek


Szkolny Konkurs "Omnibus 2017"

Tytuł "Omnibusa 2017" i 1 miejsce zdobył Jakub Olma z klasy 5a

2 miejsce - Izabela Matejczyk z klasy 6b

3 miejsce - Filip Korczyk z klasy 6a


Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły

Zwyciężczynie: Martyna Sikora z klasy 4a i Julia Bisaga z klasy 5b


Szkolny Konkurs Języka Angielskiego "Master of Words" - "Mistrz Słówek"

1 miejsce - Igor Adamski z klasy 6a

2 miejsce - Mateusz Miszuta i Szymon Moc z klasy 6a

3 miejsce - Jakub Olma z klasy 5a


Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus

laureat I stopnia z wyróżnieniem: Adam Soból, Krzysztof Raczek

laureat I stopnia:: Paweł Nawrocki

Laureat II stopnia: Wiktor Sójka, Kornelia Zając, Oskar Kraiński, Filip Korczyk, Dawid Szczepanik, Krzysztof Mirecki

Laureat III stopnia: Kinga Jasek, Martyna Matejczyk, Wojciech Sobieski, Jakub Olma, Bartłomiej Sajdak


Ogólnopolski Konkurs Triatlon Matematyczny 

laureat - Paweł Peczyk kl. 5a

I miejsce w szkole: Barbara Folga kl. 5b, Daniel Majtyka kl. 5a


Kwalifikację do finału Wojewódzkiego Konkursu Krakowska Matematyka "Nad Wisłą" uzyskali: Oskar Kraiński kl. 5a, Jakub Olma kl. 5a, Dawid Szczepanik kl. 6b


Kwalifikację do finału szkolnego konkursu "Omnibus" uzyskali: Qendresa Temaj z klasy 5b, Kamila Zając z klasy 6b, Izabela Matejczyk z klasy 6b, Jakub Olma z klasy 5a i Filip Korczyk z klasy 6a.


XX Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Jonasz 2016/17” - kwalifikację do II etapu rejonowego uzyskali: Izabela Matejczyk z klasy 6b, Kamil Sajdak z klasy 6b i Bartosz Staszczyk z klasy 6b 


III miejsce drużyny chłopców w składzie: Bartosz Sajdak, Kamil Korczyk, Dawid Sikora, Igor Siwiec, Kacper Gara i Radosław Oczkowski w Powiatowych Zawodach w Wieloboju Lekkoatletycznym.


miejsce drużyny chłopców w składzie: Bartosz Sajdak, Kamil Korczyk, Dawid Sikora, Łukasz Spytkowski, Radosław Oczkowski i Kacper Gara w Gminnych Zawodach w Wieloboju Lekkoatletycznym.


W szkolnym konkursie pt. "Jesienny Liść" wyróżnienia otrzymali:

Natalia Adamczyk z klasy 3a

Kinga Grzegorczyk z klasy 3a

Alicja Korczyk z klasy 3b

Kornelia Jędrocha z klasy 3c


Małopolski Konkurs Matematyczny - kwalifikacje do II etapu uzyskali:

Dawid Szczepanik i Krzysztof Mirecki


Radosław Oczkowski - Szkolny Mistrz Łamigłówek Matematycznych; konkurs zorganizowany w ramach obchodów 6 Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.


 VI Szkolny Konkurs "3 x HAPPY"

Mateusz Fender - I miejsce

Dobromił Wiewiórski - II miejsce

Klara Przewoźnik - III miejsce


Szkolny Konkurs o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia

Paweł Nawrocki - Mistrz klas trzecich

Beata Szymczak - Mistrz klas czwartych

Jakub Olma - Mistrz klas piątych

Dobromił Wiewiórski - Mistrz klas szóstych


Szkolny konkurs nt. praw i obowiązków ucznia Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 w Jawiszowicach:

1 miejsce - klasa  4a

2 miejsce - klasa 6a

3 miejsce - klasa 6b


Rok szkolny 2015/2016



Eko - Piknik


II miejsce - Mateusz Miszuta z klasy 5a

wyróżnienia: Szymon Szostek z klasy 4b i Kewin Stawiarz z klasy 5b


 



  Podsumowanie wyników Sprawdzianu w klasie VI za r.szk. 2015/2016

 

w skali staninowej - stanin 6 - wynik wyżej średni

 

Część I - średni wynik  67% - najwyższy wynik w Gminie

 

Część II (j. angielski) - średni wynik 77% - najwyższy wynik w Gminie


Informujemy również, że w opublikowanym na str. 4 artykule Gazety Krakowskiej z dn. 3.06 2016r sklasyfikowano szkołę w pierwszej dziesiątce szkół powiatu oświęcimskiego.

 


 

Szkolny konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii

 

1 miejsce - Igor Adamski z klasy 5a

2 miejsce - Magdalena Folga z klasy 6b

3 miejsce - Emilia Krawczyk z klasy 4a 


 

Konkurs na wykonanie Eko - Doniczki

 2 miejsce - Mateusz Miszuta z klasy 5a


 

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas II i III.

 

Zwycięzcami zostali: 

klasa II: 

-  1 miejsce Krzysztof Raczek – kl. 2b

- 2 miejsce Kinga Jasek – kl. 2b

- 3 miejsce – Adam Soból – kl. 2b

 

klasa III: 

- 1 miejsce – Szymon Zieliński – kl. 3a 

- 2 miejsce – Hanna Kruczyńska – 3b 

- 3 miejsce – Krzysztof Merta – klasa 3a


 



ASY z Trzeciej Klasy

AS Klasy TrzeciejNatalia Drewniak
Wice-ASY- Julia Siemek i Krzysztof Merta 
Wyróżnienia- 
 Szymon Szczerbowski, Szymon Zieliński oraz Artur Socha

 

 


 


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX"

Najlepszy wynik w kategorii Bunnies - Maciej Ortman z klasy 6b

Najlepszy wynik w kategorii Kittens - Klara Przewoźnik z klasy 4b

 



Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur


wynik bardzo dobry:  Paweł Nawrocki  z klasy 2b

wyróżnienia:    Krzysztof Witek z klasy 6b

                         Krzysztof Mirecki z klasy 5b

                         Jakub Olma z klasy 4a

                         Krzysztof Raczek z klasy 2b

                         Wiktor Sojka z klasy 2b


 



V szkolny Konkurs Warcabowy


Mistrz Szkoły i Mistrz klas szóstych - Damian Chmielak z klasy 6a

II miejsce i Mistrz klas pierwszych Paweł Olma z klasy 1b

III miejsce i Mistrz klas czwartych - Dawid Sikora z klasy 4b

Mistrz klas piątych - Krzysztof Mirecki z klasy 5b

Mistrz klas trzecich - Radosław Oczkowski z klasy 3a

Mistrz klas drugich - Krzysztof Raczek z klasy 2b


 



V Szkolny Konkurs "3xHAPPY"


I miejsce - Maciej Ortman z klasy 6b

II miejsce - Dobromił Wiewiórski z klasy 5a

III miejsce - Gabriel Parysz z klasy 6b

Nagroda Specjalna za najszybsze ułożenie sześcianu w konkursie - Dobromił Wiewiórski z klasy 5a


 



Szkolny konkurs nt. zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia

I miejsce - Agata Łysakowska z klasy 1c

II miejsce - Wiktoria Trzewiczek z klasy 3b

III miejsce - Oskar Pytlik z klasy 1c

wyróżnienie - Liwia Poprawa z klasy 5a, Maja Papla i Kamila Zając z klasy 5b



Szkolny Konkurs Ortograficzny

      Dnia 26 kwietnia w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny, w którym
z niełatwą pisownią języka polskiego zmagało się ośmioro uczniów z klasy Va i V b. 
      Zwyciezcami zostali uczniowie z klasy Va: Szymon Moc i Dobromił Wiewiórski, którzy dyktando napisali bezbłędnie.

Chłopakom gratulujemy!

 



Szkolny Konkurs Wokalny "Jawiszowicki Słowik 2016"

I miejsce - Jan Łukowicz z klasy 2c

I miejsce - Emilia Krawczyk z klasy 4a

II miejsce - Oskar Fic z klasy 2a

III miejsce - zespół "Bambino" z klasy 1a

III miejsce - zespół "Crystal" z klasy 1c

Wyróżnienia: 

Miłosz Baran z klasy 1b, Kinga Grzegorczyk z klasy 2a, Oliwia Dudzik z klasy 2c, Patryk Mateja i Korneliusz Siemek z klasy 3a.


 

Martyna Grabowska, Kinga Ksol oraz Anna Latosińska z klasy VI a zakwalifikowały się do etapu rejonowego XIX Miedzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej  "Jonasz". 

 



Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Olimpus - sesja jesienna

laureat - Dawid Szczepanik kl. 5b


 



Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XXIV edycja


laureat I stopnia z wyróżnieniem - Krzysztof Witek kl. 6b

laureat I stopnia - Dawid Szczepanik kl. 5b, Emilia Krawczyk kl. 4a, Miłosz Kot kl. 3b

laureat II stopnia - Qendresa Temaj kl.4b, Jakub Olma kl. 4a, Radosław Oczkowski kl. 3a, Jagna Kwiatkowska kl. 3b

laureat III stopnia - Oskar Kraiński kl. 4a, Hanna Tobiasz kl. 4b, Julia Chrapek kl. 3b


 



Krzysztof Witek uczeń klasy 6b oraz Filip Korczyk uczeń klasy 5a finaliści Konkursu Krakowska Matematyka "Jubileusze w Krakowie"


 


 

Uczniowie klasy VI a: Patryk Komendera oraz Paweł Wadoń zakwalifikowali się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Małopolskiego Konkursu Biblijnego "Z dobrą nowiną przez życie". Etap rejonowy odbędzie się 11 grudnia 2015 roku w Wadowicach.

 


 

Dnia 19 października 2015 r. w naszej szkole odbył się I etap Małopolskiego Konkursu Historycznego pt. " Wybitni władcy Polski-Piastowie".

Zofia Sobieska uczennica klasy VI b zakwalifikowała się do II etapu rejonowego. 

Zosi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 



Dawid Szczepanik uczeń kl. 5b - Szkolny Mistrz Łamigłówek Matematycznych; konkurs zorganizowany w ramach obchodów 5 Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.


 



 Podsumowanie wyników Sprawdzianu w klasie VI za r.szk. 2014/2015

w skali staninowej - stanin 8 - wynik bardzo wysoki

Część I - średni wynik ogółem 75,1% - I miejsce w Gminie

Część II (j. angielski) - średni wynik 81,5% - I miejsce w Gminie



 

 

Szkoła otrzymała tytuł Finalisty Wojewódzkiego Konkursu

"Małopolska - moje miejsce na ziemi, moja mała ojczyzna."


 




Rok szkolny 2014/2015

 


Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur"

wyrównienie - Paweł Nawrocki z klasy 1b, Miłosz Kot z klasy 2b

 


Integracyjne Zawody Lekkoatletyczne

Maksym Chmielak z klasy 5a - 2 miejsce w biegu na 60 metrów

Kamila Droździk z klasy 5a - 3 miejsce w skoku w dal


Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus

Emilia Krawczyk z klasy 3a - laureatka I stopnia z wyróżnieniem

Krzysztof Witek z klasy 5b - laureat I stopnia z wyróżnieniem

Maja Wyrobek z klasy 6b - laureatka I stopnia

Małgorzata Wideł z klasy 5b - laureatka II stopnia

Krzysztof Mirecki z klasy 4b - laureat III stopnia

Magdalena Folga z klasy 5b - laureatka III stopnia

Miłosz Nicieja z klasy 6b - laureat III stopnia


Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej "Brzeszcze All Stars"

2 miejsce - Dominika Smolarek z klasy 6a


Powiatowy Konkurs "Asy  z szóstej klasy"

Maria Tobiasz z klasy 6b - tytuł "Pierwszego Viceasa", 2 miejsce


Gminne zawody pływackie "Już Pływam"

Martyna Juras z klasy 3b - tytuł najlepszej pływaczki, 1 miejsce w stylu klasycznym,

1 miejsce w stylu grzbietowym

Dawid Sikora z klasy 3b - tytuł najlepszego pływaka, 1 miejsce w stylu dowolnym,

2 miejsce w stylu grzbietowym

Paweł Peczyk z klasy 3a - 1 miejsce w stylu klasycznym, 2 miejsce w stylu dowolnym

Jan Klimeczek z klasy 3a - 3 miejsce w stylu grzbietowym

Barbara Folga z klasy 3b - 3 miejsce w stylu klasycznym


Szkolny konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii

1 miejsce - Weronika Jarosz z klasy 6a

2 miejsce - Piotr Klimeczek z klasy 5b

3 miejsce - Igor Adamski z klasy 4a


Eko Moda "Nasze rady na odpady"

1 miejsce - Małgorzata Wideł z klasy 5b

2 miejsce - Patrycja Noworyta z klasy 5b

3 miejsce - Liwia Poprawa z klasy 4a


Konkurs na plakat ekologiczny nt. wpływu człowieka na środowisko, segregacji odpadów oraz efektu cieplarnianego

1 miejsce - Eryk Fic z klasy 6a


IV Szkolny Turniej Warcabowy

1 miejsce - Daniel Klimeczek z klasy 6b

2 miejsce - Damian Chmielak z klasy 5a

3 miejsce - Mateusz Fender z klasy 4b


Konkurs plastyczny "Lubię smoki"

wyróżnienie - Urszula Spyrka z klasy 6a


Konkurs plastyczny "Moje marzenia"

wyróżnienie I stopnia - Kinga Grzegorczyk z klasy 1a

praca zakwalifikowana do udziału w wystawie pokonkursowej:

Maja Wyrobek z klasy 6b


Szkolne Dyktando

1 miejsce - Maria Tobiasz z klasy 6b

2 miejsce - Wiktoria Czuwaj z klasy 6a

3 miejsce - Dominika Smolarek z klasy 6a i Weronika Tatara z klasy 6b


Szkolny konkurs "Asy z Trzeciej Klasy"

Tytuł Super Asa zdobyła Emilia Krawczyk z klasy 3a i Hanna Tobiasz z klasy 3b.

Tytuł Asa zdobył Jakub Olma z klasy 3a i Julia Bisaga z klasy 3b.

Tytuł Vice Asa zdobył Oskar Kraiński z klasy 3a.


Kwalifikacja do II etapu Konkursu Powiatowego "Asy z Szóstej Klasy":

Dominika Smolarek z klasy 6a

Maria Tobiasz z klasy 6b


Szkolny konkurs przyrodniczy dla uczniów klasI-III:

1 miejsce - Antonina Poprawa z klasy 1a, Wojciech Sobieski z klasy 1b, Oliwia Dudzik z klasy 1c, Natalia Drewniak z klasy 2a, Jagna Kwiatkowska z klasy 2b, Beata Szymczak z klasy 2b, Emilia Krawczyk z klasy 3a, Jakub Olma z klasy 3a i Julia Bisaga z klasy 3b.

Szkolny konkurs przyrodniczy dla uczniów klas IV-VI:

1 miejsce - Kinga Ksol z klasy 5a

2 miejsce - Weronika Jarosz z klasy 6a

3 miejsce - Magdalena Folga z klasy 5b


Drużyna chłopców zdobyła II miejsce w gminnym konkursie piłki ręcznej oraz III miejsce w gminnym konkursie piłki siatkowej.


IV Szkolny Konkurs "3 x HAPPY"

1 miejsce - Maciej Ortman z klasy 5b

2 miejsce - Mateusz Fender z klasy 4b

3 miejsce - Urszula Spyrka z klasy 6a


W XVI Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży 2015, która odbywała się w Młodzieżowym Domu Kultury w Oświęcimiu Kinga Grzegorczyk z klasy Ia zdobyła nagrodę w kategorii A.


Drużyna w składzie: Jakub Jasek, Wojciech Brzychcy, Michał Bocheński, Wiktor Papla, Daniel Klimeczek, Bartosz Koźbiał, Zbigniew Czapnik, Miłosz Nicieja, Damian Chmielak zajęła II miejsce w zawodach powiatowych w mini-koszykówce.


Laureaci szkolnego konkursu wokalnego "Jawiszowicki Słowik":

1 miejsce z wyróżnieniem: Liwia Poprawa, Weronika Kózka, Julia Majda z klasy IVa

1 miejsce: Gabriela Bojczuk z klasy VIa

1 miejsce: Dominika Smolarek z klasy VIa

3 miejsce: Sandra Dąbrowska z klasy VIa

3 miejsce: Oliwia Parysz z klasy IVb

wyróżnienie: Magdalena Folga, Małgorzata Wideł z klasy Vb


Uczennice klas VI: Dominika Smolarek z VIa i Maria Tobiasz z VIb zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego w Małopolskim Konkursie Humanistycznym.


Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka

Laureat I stopnia:

Izabela Matejczyk z klasy 4b

Hanna Tobiasz z klasy 3b

Julia Bisaga z klasy 3b

Dawid Szczepanik z klasy 4b

Laureat II stopnia:

Igor Gara z klasy 3b

Krzysztof Witek z klasy 5b

Laureat III stopnia:

Igor Adamski z klasy 4a

Filip Korczyk z klasy 4a

Krzysztof Mirecki z klasy 4b

Kamil Sajdak z klasy 4b

Małgorzata Wideł z klasy 5b

Wiktoria Czuwaj  z klasy 6a


Kwalifikację do II etapu konkursu języka angielskiego "English Master" uzyskali:

Jakub Olma z klasy 3a

Hanna Tobiasz z klasy 3b

Quendresa Temaj z klasy 3b

Dominika Smolarek z klasy 6a


Dawid Szczepanik z klasy 4b laureatem ogólnopolskiego konkursu Olimpiada Matematyczna "Olimpus."


Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do finału konkursu "Krakowska Matematyka":

Krzysztof Mirecki z klasy 4b

Krzysztof Witek z klasy 5b

Hubert Kalinowski z klasy 6a

Miłosz Nicieja z klasy 6b


Drużyna w składzie: Bocheński Michał, Papla Wiktor, Porwisz Maciej, Czapnik Zbigniew, Stawiarz Kewin, Komendera Patryk, Szymla Damian, Jasek Jakub, Koźbiał Bartosz, Fic Eryk, Brzychcy Wojciech zajęła II miejsce w turnieju "mikołajkowym" w minikoszykówce chłopców.


Kwalifikację do etapu rejonowego w Małopolskim Konkursie Humanistycznym uzyskały:

Maria Tobiasz z klasy 6b

Dominika Smolarek z klasy 6a.


Kwalifikację do etapu rejonowego w Małopolskim Konkursie Matematycznym uzyskał Miłosz Nicieja z klasy 6b.


Kwalifikację do etapu rejonowego w Przyrodniczym konkursie tematycznym "Skarby przyrody i ich ochrona" uzyskała Martyna Nalborczyk z klasy 6 b

 


Rok szkolny 2013/2014

honorowy tytuł CZYTACZ XXL kapituły bibliotekarzy szkolnych

przyznano - Marii Tobiasz


Szkolny Konkurs Ekologiczny dla uczniów klas I - III


Ia - Szymon Sajdak, Martyna Sikora

Ib – Kacper  Gara , Jagna Kwiatkowska

IIa -  Gabriela Kozak, Maja Soszka

IIb – Hanna Tobiasz

IIIa - Filip Korczyk, Anna Chowaniec

IIIb - Kamila Zając, Dominika Bojda


V Liga Pływacka w Brzeszczach


Natalia Juras - I miejsce w klasyfikacji generalnej na najwszechstronniejszego zawodnika w kategorii wiekowej klasy IV - VI


Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży

I miejsce w powiecie - Hanna Tobiasz (6 miejsce w województwie), Dawid Szczepanik, Krzysztof Witek, Jakub Jasek, Nikodem Kot

II miejsce w powiecie - Jakub Olma, Mikołaj Wyrobek, Magdalena Folga, Maja Wyrobek, Paulina Kowalczyk

III miejsce w powiecie - Paweł Szostek, Igor Gara, Izabela Matejczyk, Anna Latosińska, Paweł Wadoń, Izabela Nawrocka


Szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii


Klaudia Gara - I miejsce

Maciej Ortman - II miejsce

Eryk Fic - III miejsce

Joanna Kuczera - wyróznienie


Ogólnoposki Konkurs Matematyczne Preteksty

wyróznienie - Korneliusz Siemek z klasy 1a


 Festiwal Tańca Rytmy Ulicy 2014


Martyna Tabiś - III miejsce - formacja "Ladies"


Gminny konkurs fotograficzno-plastyczny  organizowany przez Stowarzyszenie Ekologiczne BIOS pt. „Oblicza przyrody”


Kamila Droździk - III miejsce


Gminny Konkurs Plastyczny "Moje marzenia"


Maja Wyrobek - wyróznienie I stopnia

Szymon Moc - zakwalifikowanie pracy do wystawy pokonkursowej


Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO - PLANETA


kategoria praca indywidualna nt "Mieszkańcy pól i łąk":

wyróżnienie: Joanna Kuczera - I miejsce w szkole, Sebastian Domagała

kategoria test:

I miejsce w szkole - Martyna Grabowska i Paulina Kowalczyk


Ogólnopolska Olimpiada Przyrodnicza


Michał Wojtas - laureat


Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 5 i 6


I miejsce - Julia Peczyk, Maja Wyrobek

II miejsce - Maria Tobiasz

III miejsce - Patrycja Szostek, Weronika Mirecka


Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

wyróżnienia: Hanna Tobiasz, Filip Korczyk, Dawid Szczepanik, Izabela Matejczyk, Krzysztof Witek, Wiktoria Mateja


Szkolny konkurs plastyczny "Jan Paweł II - droga do świętośći"

I miejsce - Julia Peczyk

wyróżnienia: Kamila Zając, Katarzyna Kózka, Aleksandra Korczyk


Kwalifikacje do Powiatowego Konkursu Interdyscyplinarnego "Asy z 6 klasy"


uzyskali: Michał Wojtas i Marcin Adamiec


Kwalifikacje do II etapu Ogólnopolskiego konkursu Matematyczne Preteksty

uzyskali: Korneliusz Siemek, Hanna Tobiasz, Kinga Plucińska


II Gminnyn Konkurs WESOŁE SZEŚCIANY

I miejsce - Weronika Samojedny

II miejsce - Klaudia Gara

III miejsce - Maciej Ortman

 

Szkolny konkurs na okładkę dzieła Oskara Kolberga "Lud. Jego zwyczaje, sposób życia, mowa, podania, przysłowia, obrzędy, gusła, zabawy, pieśni, muzyka i tańce".


I miejsce - Izabela Nawrocka klasa 5b

II miejsce - Aleksandra Górka klasa 6a


IV Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „TIK?-TAK!” dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

25 miejsce szkoły na 726 szkół biorących udział w konkursie

ranking szkolny:

I miejsce - Marcin Adamiec

II miejsce - Julia Peczyk

III miejsce - Weronika Mirecka


ASY z 3 KLASY

tytuł vice ASA zdobyła Izabela Matejczyk - uczennica klasy 3b


Wielcy Polacy - zasłużeni dla niepodległości Polski - Kuratoryjny Konkurs Historyczny

LAUREAT - Michał Wojtas uczeń klasy 6a


XIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki - "Ocalić od zapomnienia"

"A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź"


II miejsce - Aleksandra Górka klasa 6a


Szkolny Konkurs Multimedialny "Razem tworzymy bezpieczny Internet"

w ramach obchodów XI DBI

wyróżnienia:

  • Weronika Samojedny,
  • Anna Stawowy,
  • Klaudia Bastek i Weronika Mirecka,
  • Izabela Nawrocka i Maria Tobiasz,
  • Gabriela Bojczuk


III szkolny konkurs "3 x HAPPY"


Laureat - Weronika Samojedny

 

wyróżnienie: Klaudia Gara, Kamil Preś, Maciej Ortman.


 

Do finał konkursu Wiedzy Biblijnej Jonasz

zakwalifikowała się Kinga Ksol


Wielcy Polacy - zasłużeni dla niepodległości Polski

kwalifikacje do etapu wojewódzkiego uzyskał uczeń klasy 6a Michał Wojtas

 

 

„Nie pal śmieci dbaj o dzieci ” gminny konkurs plastyczny

I miejsce w konkursie na pracę plastyczną  - Emilia Krawczyk klasa IIa

I miejsce w konkursie na plakat  – Eryk Fic klasa Va

Wyróżnienie – Izabela Nawrocka klasa Vb


VII Nowohucki Konkurs Kolęd i Pastorałek

II miejsce zespół Iskierki - uczennica klasy 5a Gabriela Bojczuk


IX Szkolny Festiwal Talentów i Pasjonatów

Wyróżnienie: Szymon Moc, Urszula Spyrka i Radosław Oczkowski


Omnibus 2014 - Jakub Kraus z klasy 6b


Do etapu rejonowego konkursuWiedzy Biblijnej Jonasz

zakwalifikowali się następujący uczniowie: Kacper Dadak, Patryk Komendera, Kinga Ksol, Anna Latosińska, Klaudia Róża, Paweł Wadoń, Piotr Wadoń.



OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA-PLUS



laureat I stopnia z wyróżnieniem - Michał Wojtas z klasy 6a i Dawid Szczepanik z klasy 3b

laureat I stopnia - Krzysztof Mirecki z klasy 3b

laureat II stopnia - Dobromił Wiewiórski z klasy 3a, Izabela Matejczyk z klasy 3b, Krzysztof Witek z klasy 4b

laureat III stopnia - Martyna Majdak z klasy 4b, Weronika Mirecka i Marcin Klimeczek z klasy 6b


Turniej Piłki Nożnej Młodzików o Puchar Prezesa Zarządu KS Górnik Brzeszcze

III miejsce - Piotr Wadoń i Paweł Wadoń z klasy 4a


Zawody Pływackie w ramach V Ligi Pływackiej w Brzeszczach

III miejsce - Nikodem Kot z klasy 6a- 50m stylem grzbietowym


III Szkolny Turniej Warcabowy

Mistrz szkoły: Patrycja Szostek z klasy 6b

Wice mistrz: Piotr Wadoń z klasy 4a

III miejsce: Michał Bocheński z klasy 5b


Kwalifikacje do finału konkursu matematycznego "Krakowska Matematyka" uzyskali

Krzysztof Witek z klasy 4b oraz Michał Wojtas z klasy 6a


Wielcy Polacy - zasłużeni dla niepodległości Polski

kwalifikacje do etapu rejonowego uzyskali: Michał Wojtas oraz Michał Grądziel uczniowie klasy 6a


III Małopolski Konkurs Piosenki Angielskiej

wyróżnienie: zespół "Sweet Dreams" w składzie: Gabriela Bojczuk z klasy 5a, Julia Ortman, Klaudia Gara oraz Joanna Kuczera uczennice klasy 6a


XVII Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”

 I miejsce w etapie rejonowym - Julia Ortman z klasy 6a (kwalifikacje do finału w Bochni)


 Kwalifikacje do etapu rejonowego w Małopolskim Konkursie

Humanistycznym - Maria Tobiasz z klasy 5b

Matematycznym - Michał Wojtas z klasy 6a

Biblijnym - Paweł Wadoń z klasy 4a


Konkurs Matematyczno-Logiczny w ramach obchodów III WMTDay 2013


I miejsce - Weronika Jarosz z klasy 5a

II miejsce - Joanna Kuczera z klasy 6a

III miejsce - Michał Grądziel z klasy 6a


Turniej Piłki Nożnej kat. do lat 12 organizowany przez Samorząd Osiedlowy nr.6

II miejsce - Wojciech Brzychcy i Jakub Jasek uczniowie klasy 5a


Gminny konkurs "To i owo Tuwimowo"

wyróżnienia: Emilia Klimeczek,  Piotr Klimeczek, Martyna Tabiś,

II miejsce – Mateusz Fender, Dorota Klimczak

I miejsce – Paweł i Jakub Olma, Karolina Balcarek, Kamila i Kornelia Zając.


 Rok szkolny 2012/2013

 

Gminny konkurs - W świecie poezji ks Jana Twardowskiego

II miejsce - Joanna Kuczera


Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus

Laureat I stopnia z wyróżnieniem: Angelika Pasternak, Maciej Ortman, Martyna Majdak, Krzysztof Witek, Magdalena Folga, Małgorzata Kruczyńska

Laureat I stopnia - Patrycja Noworyta, Małgorzata Wideł, Aleksandra Skut, Michał Wojtas, Adrianna Warchał

Laureat II stopnia- Olga Szyjka, Damian Szymla, Paweł Wadoń, Piotr Wadoń

Laureat III stopnia - Adrian Krzempek, Wiktoria Mateja, Zofia Sobieska, Kinga Ksol, Mateusz Kozieł, Michał Jarosz, Karolina Woszczyna


Matematryczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży 2013

II miejsce w województwie - Michał Wojtas, Adrianna Warchał

I miejsce w powiecie - Małgorzata Wideł

II miejsce w powiecie - Krzysztof Witek, Maja Wyrobek, Aneta Żabińska, Weronika Mirecka

III miejsce w powiecie - Martyna Majdak, Michał M irecki, Olga Szyjka


Gminny konkurs "Wszyscy mamy kota, czyli kotki hop na fotki"

wyróżnienie - Dominika Noworyta, Mateusz Fender, Martyna Grabowska, Piotr Klimeczek, Patrycja Szostek, Dorota Klimczak, Weronika Kózka, Dominika Hyła,  Mateusz Ochman, Maja Wyrobek, Weronika Wolny, Oliwia Parysz


XVI Mięzynarodowy Konkurs Wiedzy Biblijnej Jonasz - Dzieje Apostolskie

finaliści - Kinga Ksol, Małgorzata Honkisz, Michał Wojtas


Gminny konkurs piosenki angielskiej BRZESZCZE ALL STRARS

III miejsce Iwona Janiga uczennica klasy 6a


Ogólnopolski konkurs języka angielskiego FOX

wynik dobry - Laura Płotnicka uczennica klasy 6a


Gminny Konkurs  „6 x sześcian” pod patronatem Burmistrza Gminy Brzeszcze

I miejsce - Klaudia Gara

II miejsce - Weronika Samojedny

III miejsce - Adrianna Warchał


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

wyróżnienia: Dawid Szczepanik, Matejczyk Izabela, Krzysztof Witek, Wiktoria Mateja, Maja Wyrobek, Michał Wojtas, Adam Kraus, Adrianna Warchał, Olga Szyjka


Trzeci Ogólnopolski Konkurs Informatyczny
dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych T.I.K. - Tak

78 miejsce szkoły na 800 szkół biorących udział w konkursie


Mały Mistrz Ortografii

tytuł Mistrza uzyskali: Maciej Ortman oraz Michał Jarosz

tytuł Wicemistrza uzyskała Marta Jureczko


XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Ocalić od zapomnienia pod hasłem "Kołyszemy, usypiamy - aniołowie" - interpretacja wierszy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

II miejsce zajęła uczennica kl.5a - Aleksandra Górka


Gminny Konkurs plastyczny "Jawiszowicki paw - malowane i kraszone jajka"

wyróżnienie - Gabriela Dziadkowiec


Pisanka z solnego jajka - ogólnopolski konkurs zorganizowany przez Muzeum Żup Krakowskich

wyróżnienie w kategorii klas 4-6: Urszula Spyrka - uczennica klasy 4a


Konkurs on-line Fun English

półfinaliści: Łukasz Łach, Bartłomiej Klimeczek, Iwona Janiga, Adrianna Warchał

finalista: Bartłomiej Klimeczek


II Szkolny Turniej Happy Cube

I miejsce - Klaudia Gara uczennica klasy 5a

II miejsce - Olga Szyjka uczennica klasy 6a

III miejsce - Weronika Samojedny uczennica klasy 5a

Uczniowie będą reprezentować szkołę w gminnym konkursie


OMNIBUS 2013 - Michał Wojtas uczeń klasy 5a


Olimpiada Wiedzy Matematyka Plus - edycja jesienna

laureat I stopnia - Maciej Ortman uczeń klasy 3b

laureat II stopnia: Piotr Wadoń uczeń klasy 3a, Krzysztof Witek uczeń klasy 3b, Michał Wojtas uczeń klasy 5a, Olga Szyjka i Adrianna Warchał uczennice klasy 6a oraz Angelika Pasternak uczennica klasy 6b

laureat III stopnia: Szymon Górka, Bartłomiej Klimeczek uczniowie klasy 6b, Gabriela Poprawa i Karolina Woszczyna uczennice klasy 6a, Małgorzata Kruczyńska, Wiktoria Mateja, Kinga Ksol uczennice klasy trzeciej


Kwalifikacje do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego uzyskał Bartłomiej Klimeczek uczen klasy 6b


Gminny Konkurs Plastyczny o Januszu Korczaku

II miejsce - Hubert Kalinowski uczen klasy 4a


Olimpus matematyczny

LAUREAT - Adrianna Warchał - uczennica klasy 6a


"Wielcy Polacy - wybitni dowódcy" - konkurs dla uczniów klas IV-VI województwa małopolskiego w roku szkolnym 2012/2013

kwalifikacje do etapu rejonowego uzyskał Michał Wojtas - uczeń klasy 5a


VI Barbórkowe Potyczki Gawędziarzy - Brzeszczanie Kontra Sąsiady Zza Miedzy

wyróżnienie - Aleksandra Górka uczennica klasy 5a


Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień świętej Kingi"

wyróżnienie - Julia Ortman uczennica klasy 5a


Mini-koszykówka

I miejsce w gminie - dziewczęta

I miejsce w grupie kwalifikacyjnej do finałów powiatowych - dziewczęta

II miejsce w gminie - chłopcy


Małopolskie Halowe Zowody Wielobojwe

V miejsce - dziewczęta


Halowe Zawody Wielobojowe

I miejsce w gminie - dziewczęta - kwalifikacja do finału

IV miejsce w gminie - chłopcy


Krakowska Matematyka

minimum kwalifikacyjne do finałów uzyskali: Maciej Walkowicz z klasy 5a i Aneta Żabińska z klasy 6b


II Szkolny Konkurs Warcabowy

mistrz szkoły: Michał Bocheński z klasy 4b

mistrz klas trzecich: Krzysztof Witek z klasy 3b

mistrz klas czwartych: Michał Bocheński z klasy 4b

mistrz klas piątych: Michał Mirecki z klasy 5b

mistrz klas szóstych: Olga Szyjka z klasy 6a


Małopolski Konkurs Matematyczny

kwalifikacje do etapu rejonowego uzyskał: Szymon Górka z klasy 6b


Małopolski Konkurs Humanistyczny

kwalifikacje do etapu rejonowego uzyskali: Bartłomiej Klimeczek z klasy 6b, Małgorzata Honkisz z klasy 6b i Adrianna Warchał z klasy 6a


Gminny Konkurs Literacki "Gmina Brzeszcze w 2022 roku"

I miejsce: Kinga Zemlik z klasy 6a

III miejsce Eryk Fic z klasy 4a


Indywidualne Biegi Przełajowe

reprezentacja szkoły: Marcelina Jasek, Gabriela Poprawa, Wojciech Brzychcy, Marcin Klimeczek, Dominika Noworyta; kwalifikacje do zawodów wojewódzkich uzyskali: Marcin Klimeczek - III miejsce i Dominika Noworyta - III miejsce





 

ROK SZKOLNY 2011/2012


Szkolny konkurs fotograficzny „Zdrowo i aktywnie spędzamy wolny czas” 

I miejsce – Łukasz Spyrka kl. 6a

II miejsce – Dominika Smolarek kl.3a

III miejsce – Angelika Pasternak i Kornelia Kobielusz kl. 5b

 

Gminne zawody w piłce nożnej

II miejsce drużyna w składzie: Dawid Ochman, Michał Chochół, Dawid Piwowarczyk, Maciej Przychodzeń, Szymon Górka, Paweł Danek, Piotr Gonciarczyk, Szymon Kopytko, Marcin Klimeczek 

 

Szkolny konkurs wokalny „Jawiszowicki Słowik”  2012

Grupa młodsza

I miejsce – kl. 3a

II miejsce – kl. 2a

III miejsce – kl. 2b

Grupa starsza

I miejsce – kl. 6a

II miejsce – kl. 6b

III miejsce – kl. 5b


Gminne integracyjne zawody lekkoatletyczne klas piątych

bieg na 60m – Marcelina Jasek - II miejsce, Kinga Wróbel – III miejsce

rzut piłką lekarska – Weronika Marciszonek – III miejsce


Gminne Igrzyska młodzieży szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym

II miejsce; K. Sikorska, E. Szczepanik. A. Bułhak, K. Nycz, P. Kózka, M. Jasek

 

Akademia przezornego ucznia

Maciej Muszocki tytuł "Najlepszego Przezornego Starszaka w szkole"


Gminny konkurs plastyczny „Janusz Korczak – przyjaciel dzieci”

II miejsce Hubert Kalinowski uczeń klasy 3a


Olipiada wiedzy Matematyka Oxford Plus - XVII edycja

laureat III stopnia: Wiktoria Czuwaj, Paterycja Szostek, Wojciech Kozak, Karolina Woszczyna, Igor Gawłowski

laureat II stopnia: Weronika Jarosz, Maja Wyrobek, Szymon Górka, Aneta Żabińska, Olga Szyjka,

laureat I stopnia; Michał Wojtas, Adrianna Warchał, Ewa Szczepanik

 

Gminny konkurs plastyczny SUPER ZWIERZAK LITERACKI

I miejsce - Mateusz Kozieł uczeń klasy 2a

I miejsce - Marta Jureczko uczennica klasy 2a

I miesce - Maksym Chmielak uczeń klasy 2a

wyróżnienie - Klaudia Róża uczennica klasy 2a

 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

I miejsce - Ewa Szczepanik uczennica klasy 6b

II miejsce - Klaudia Forystek uczennica klasy 6a

III miejsce - Aneta Żabińska uczennica klasy 5b

 

Gminne Zawody Pływackie klas trzecich "Już pływam'

styl grzbietowy 25m - II miejsce - Martyna Chowaniec uczennica klasy 3a

styl klasyczny 25m - III miejsce Weronika Jarosz uczennica klasy 3a

sztafeta pływacka - III miejsce

 

Szkolny Konkurs Informatyczny "Bezpieczny Internet"

Laureaci - Maciej Walkowicz uczeń klasy 4a, Łukasz Łach uczeń klasy 5b, Maciej Kubliński uczeń klasy 6a

 

Uczeń Roku 2011/2012 Gminy Brzeszcze

finalista - Filip Paw uczeń klasy 6b

LAUREAT - Ewa Szczepanik uczennica klasy 6b

 

Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska "EKOTEST"

wyróżnienie - Michał Wojtas uczeń klasy 4a

 

II Gminny Konkurs Ortograficzny pod patronatem Burmistrza Brzeszcz Pani Teresy Jankowskiej

I miejsce - Katarzyna Malarek uczennica klasy 6a

 

Szkolny konkurs plastyczny "Ziemia naszym domem"

I miejsce - Laura Płotnicka uczennica klasy 5a

II miejsce - Adam Kraus uczeń klasy 4b

III miejsce - Joanna Kuczera uczennica klasy 4a

wyróżnienia: Paulina Kowalczyk kl.4a, Edyta Bogusz i Edyta Szymla kl. 6a, Aneta Żabińska kl. 5b

 

Gminny konkurs plastyczny "Wiosna Kwiatami malowana"

I miejsce - Julia Peczyk uczennica klasy 4a, Ada Bułhak uczennica klasy 6b

III miejsce - Filip Paw i Paulina Kowalczyk uczniowie klasy 6b

wyróżnienia: Julia Ortman uczennica klasy 4a, Patrycja Zyziak uczennica klasy 6b, Patrycja Kózka uczennica klasy 6b, Marcin Adamiec uczeń klasy 4a


Gminny konkurs ortograficzny - " Mały Mistrz Ortografii"

kwalifikacje do etapu gminnego uzyskali:

klasy drugie: Natalia Róża, Klaudia Wawro, Zofia Sobieska, Maciej Porwisz, Maciej Ortman

klasy trzecie: Dominika Smolarek, Aleksandra Wójcik, Maja Wyrobek, Maria Tobiasz

Arcymistrz Ortografii - Dominika Smolarek

Mistrz Ortografii - Maria Tobiasz

Wicemistrz Ortografii - Maja Wyrobek, Aleksandra Wójcik, Maciej Ortman

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2012

wyróżnienie:

Krzysztof Witek uczeń klasy 2b

Michał Wojtas uczeń klasy 4a

Olga Szyjka uczennica klasy 5a

Ewa Szczepanik uczennica klasy 6b

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2012

wynik dobry - Bartłomiej Klimeczek uczeń klasy 5b

 

Szkolny Konkurs Przyrodniczy

Uczniowie nagrodzeni (młodsza grupa wiekowa) - Jakub Jarosz - kl.1a, Izabela Matejczyk - kl. 1b, Kinga Ksol - kl.2a, Maciej Porwisz - kl.2b, Martyna Tabiś - kl.3a, Martyna Nalborczyk - kl.3b

Starsza grupa wiekowa:

I miejsce - Bartłomiej Klimeczek klasa 5b,

II miejsce - Patrycja Szostek kl. 4b

III miejsce - Debora Śliwińska kl. 4a

Wyróżnienia: Marcin Adamiec, Paulina Kowalczyk, Dorota Klimczak, Adam Kraus, Szymon Górka, Wiktoria Jekiełek, Paulina Jankowska


Gminny Konkurs Matematyczny 2012

I miejsce - Olga Szyjka - uczennica klasy 5a

II miejsce - Adrianna Warchał - uczennica klasy 5a

 

Powiatowy konkurs "Asy z 6 klasy"

tytuł WICE-ASA uzyskała Ewa Szczepanik - uczennica klasy 6b

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Krakowska Matematyka - Nie od razu Kraków zbudowano".

LAUREAT - uczennica klasy 6b Ewa Szczepanik

Finalista - Maciej Walkowicz uczeń klasy 4a

 

Małopolski Konkurs Biblijny

finalista - Filip Paw - uczeń klasy 6b

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - piłka ręczna

II miejsce - etap powiatowy

I miejsce - etap gminny

drużyna w składzie: Ewa Szczepanik, Natalia Bojda, Katarzyna Sikorska, Edyta Szymla, Justyna Korczyk, Olga Szyjka, Wiktoria Jekiełek, Magdalena Dudek, Gabriela Górska, Kinga Nycz, Patrycja Kózka, Ada Bułhak 

 

"Powiatowy konkurs "Asy z 3 klasy"

tytuł ASA uzyskała uczennica Weronika Jarosz z klasy 3a

 

"Jajuszowickie jajo " - gminny konkurs plastyczny

I miejsce - Martyna Grabowska uczennica klasy 2a

III miejsce - Wiktoria Czuwaj uczennica klasy 3a

 

Wyniki I Szkolnego Konkursu „3xHAPPY”

Milano:

  1. Katarzyna Sikorska – 29,83s
  2. Daria Nalborczyk – 51.57s
  3. Paulina Kowalczyk – 52,16s

New York:

  1. Katarzyna Sikorska – 35.70s
  2. Daria Nalborczyk – 61,56s
  3. Marcel Wójcik – 99,51s

Tokio:

  1. Klaudia Gara – 65,23s
  2. Kinga Zemlik – 131,50s
  3. Marcel Wójcik – 174,43s

Amsterdam:

  1. Michał Chochół – 31,53s
  2. Adrianna Warchał – 82,17
  3. Katarzyna Sikorska – 99,67

Paris:

  1. Michał Chochół – 98,14
  2. Dominika Noworyta – 154,95s
  3. Sebastian Domagała – 242,08s

Brussels:

  1. Michał Chochół – 38,39s
  2. Paulina Jankowska – 282,40s
  3. Katarzyna Sikorska – 310,94s

 

Tytuł MISTRZA MISTRZÓW zdobyła:        KATARZYNA SIKORSKA

 

pokonując Michała Chochóła o 84,81s



Najlepszym zawodnikiem FERII NA SPORTOWO został Dawid Piwowarczyk

Tenis stołowy - FERIE NA SPORTOWO

I miejsce - Szymon Chybiorz uczeń kilasy 6b

II miejsce - Kacper Pochopień

III miejsce - Kamil Gawełek uczeń klasy 6b

Piłka nożna - FERIE NA SPORTOWO

I miejsce - Dawid Piwowarczyk uczeń klasy 6a

II miejsce - Dawid Ochman uczeń klasy 6a

III miejsce - Kacper Pochopień

Koszykówka - FERIE NA SPORTOWO

I miejsce - Patrycja Kózka uczennica klasy 6b

II miejsce - Jakub Tretan, Dawid Piwowarczyk uczniowie klasy 6a

III miejsce - Karolina Woszczyna uczennica klasy 5a

Konkurs sprawnościowy - FERIE NA SPORTOWO

I miejsce - Igor Gawłowski uczeń klasy 6b

II miejsce - Jakub Tretan uczeń klasy 6a

III miejsce - Piotr Gonciarczyk uczeń klasy 6a

Badmington - FERIE NA SPORTOWO

I miejsce - Jakub Tretan uczeń klasy 6a

II miejsce - Dawid Ochman uczeń klasy 6a

III miejsce - Maciej Kubliński uczeń klasy 6a

Siatkówka - FERIE NA SPORTOWO

I miejsce - Maciej Kubliński uczeń klasy 6a

II miejsce - Dawid Piwowarczyk uczeń klasy 6a

III miejsce - Kacper Pochopień


VII Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek, Hej Kolęda, Kolęda 2012

wyróżnienie - Dominika Smolarek uczennica klasy 3a

 

OMNIBUS 2011

I miejsce i tytuł Omnibusa - Ewa Szczepanik uczennica kl.6b

II miejsce - Aneta Żabińska uczennica kl.5b

III miejsce - Ada Bułhak uczennica kl.6b


Gminny konkurs ekologiczny w kategorii szkół podstawowych "Nie zasypujmy naszej gminy odpadami" zorganizowany przez Stowarzyszenie ekologiczne BIOS Gminy Brzeszcze

II miejsce - Joanna Kuczera uczennica klasy 4a i Paulina Kowalczyk uczennica klasy 4a 

III miejsce Julia Ortman uczennica klasy 4a

wyróżnienie - Michał Wojtas uczeń klasy 4a


 

Szkolny konkurs na prezentację multimedialną "Prezydencja Polski w Unii Europejskiej"

Przyznano trzy równorzędne nagrody dla zespołów:

Filip Paw i Jacek Fajferek -  uczniowie z klasy 6b

Anna Guzy, Edyta Bogusz, Edyta Szymla i Katarzyna Malarek - uczennice z klasy 6a 

Klaudia Forystek - uczennica z klasy 6a

 

Szkolny konkurs plastyczny "Pomagam" (w ramach TYGODNIA WOLONTARIATU)

I miejsce  - Urszula Spyrka uczennica klasy 3a

II miejsce – Kamila Droździk uczennica klasy 2a 

II miejsce – Dawid Szczepanik uczeń klasy 1b

wyróżnienie -  Gabriela Bojczuk uczennica klasy 3a, Dominika Bojda - uczennica klasy 1b, Bartosz Staszczyk - uczeń klasy 1b, Kamil Sajdak - uczeń klasy 1b

 

Ogólopolski konkurs matematyczny - OLIMPUS

Laureat - Ewa Szczepanik - uczennica klasy 6b

 

Szkolny konkurs "Znam - wiem"

I miejsce  - Klaudia Forystek uczennica klasy 6a

II miejsce – Katarzyna Malarek uczennica klasy 6a

II miejsce – Anna Guzy uczennica klasy 6a

 

V Barbórkowe Potyczki Gawędziarzy - "Brzeszczanie kontra sąsiady zza miedzy"

w kategorii gawędziarze - dzieci; II miejsce zdobyła uczennica klasy 4a  Aleksadra Górka 


Szkolny Konkurs Ortograficzny

I miejsce – Katarzyna Malarek z klasy VI a

II miejsce – Bartłomiej Klimeczek z klasy V b

III miejsce – Weronika Mirecka z klasy IV b, Julia Ortman z klasy IV a, Adrianna Warchał              z klasy V a

wyróżnienie - Michał Mirecki z klasy IV b

 

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Od młodości do starości w zdrowiu i trzeźwości.” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Twórców Kultury Grupa na Zamku, burmistrza Brzeszcz oraz dyrektora PZ nr6 SzZiO w Brzeszczach  zdobyła Kinga Nycz – uczennica klasy 6b


I Szkolny Konkurs Warcabowy

I miejsce – Joanna Kuczera uczennica klasy 4a

II miejsce – Anna Stawowy uczennica klasy 4b

III miejsce – Szymon Górka uczeń klasy 5b

 

Szkolny Konkurs „Tasiemiec literowy”

I miejsce  - Edyta Bogusz  uczennica klasy 6a

II miejsce – Julia Ortman uczennica klasy 4a

II miejsce – Jakub Tretan uczeń klasy 6a

 

I miejsce w Gminnych Zawodach Koszykówki chłopców zdobyła drużyna w składzie: Dawid Ochman, Dawid Piwowarczyk, Piotr Gonciarczyk, Igor Gawłowski, Maciej Przychodzeń, Marcel Wójcik, Wojciech Kozak, Szymon Górka, Maciej Muszocki, Paweł Danek

 

III miejsce w Powiatowych Zawodach Koszykówki dziewcząt zdobyła drużyna w składzie: Katarzyna Sikorska, Kinga Nycz, Ewa Szczepanik, Natalia Bojda, Paulina Jankowska, Wiktoria Jekiełek, Klaudia Forystek, Edyta Szymla, Iwona Janiga, Dagmara Wróbel.

 

I miejsce w Gminnych Zawodach Koszykówki dziewcząt zdobyła drużyna w składzie: Katarzyna Sikorska, Kinga Nycz, Ewa Szczepanik, Natalia Bojda, Paulina Jankowska, Wiktoria Jekiełek, Klaudia Forystek, Edyta Szymla, Iwona Janiga, Dagmara Wróbel. Dziewczęta wywalczyły również kwalifikacje do finałów zawodów powiatowych.

 

Kwalifikacje do etapu rejonowego w Małopolskim Konkursie Biblijnym uzyskali Ewa Szczepanik i Filip Paw uczniowie klasy 6b

 

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowym Wieloboju Lekkoatletycznym

II miejsce drużyny w składzie: Kinga Nycz, Katarzyna Sikorska, Iwona Janiga, Dagmara Wróbel, Joanna Kuczera, Natalia Juras

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Katarzyna Sikorska z kl. 6b - IV miejsce

Kinga Nycz z kl. 6b - VI miejsce

Szymon Górka z kl. 5b - VI miejsce

uczniowie zakwalifikowali się do etepu wojewódzkiego zawodów

 

Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej

Dryżyna w składzie: Dawid Ochman, Dawid Piwowarczyk, Piotr Gonciarczyk, Szymon Górka, Michał Chochół, Szymon Kopytko, Paweł Bucki, Paweł Danek zajęła II miejsce

 

Iwona Janiga z kl. 5a - I miejsce; nagroda głowna - zaproszenie do obserwatorium astronomicznego, w konkursie polegającym na poszukiwaniu za pomocą detektora meteorytów ćwiczebnych oraz konstruowaniu i uruchamianiu rakiet wodnych w czasie Pikniku Naukowego

Ada Bułhak z kl. 6b - II miejscew konkursie polegającym na poszukiwaniu za pomocą detektora meteorytów ćwiczebnych oraz konstruowaniu i uruchamianiu rakiet wodnych w czasie Pikniku Naukowego

 


 


 

 

21.06.2011 - Apel podsumowujacy pracę szkoły w roku szkolnym 2010/2011.
W czasie apelu zostali wyróżnieni uczniowie osiągający wysokie wyniki w nauce oraz laureaci różnorodnych konkursów i olimpiad.
1. Konkursy:
- Kuratoryjny Konkurs Biblijny - Filip Paw z klasy Vb został finalistą;
- Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Biblijny – Ewa Szczepanik z klasy Vb została laureatką;
- Powiatowy konkurs „Asy z 3 klasy” – Michał Wojtas z klasy IIIa uzyskał tytuł viceasa;
- Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur” i „Kangurek”- Weronika Mirecka z klasy IIIb otrzymała wyróżnienie;
- Gminny konkurs recytatorski – szkołę reprezentowały: Maria Tobiasz z klasy IIb, która zajęła I miejsce oraz Julia Ortman z klasy IIIa, która zdobyła wyróżnienie;
- XXVII Wojewódzki Konkurs Recytatorski – Julia Ortman została zakwalifikowana do finału i 18 maja w Nowym Sączu zdobyła wyróżnienie;
 

Konkursy plastyczne:
• „Zdrowie na talerzu” w ramach projektu „Trzymaj Formę” – Edyta Bogusz otrzymała wyróżnienie w etapie powiatowym;
• „Jajuszowickie jajo i paw jawiszowicki” z klasy Ia Anna Latosińska zajęła III miejsce, Kamila Droździk – wyróżnienie;
- Konkurs Matematyczny „Test Matematyka plus”- Laureaci I stopnia: Ewa Szczepanik z kl. Vb i Weronika Mirecka z kl. IIIb, III stopnia: Michał Wojtas z kl. IIIa i Klaudia Forystek z kl. Va, IV stopnia: Julia Ortman z kl. IIIa, Adrianna Warchał z kl. IVa, Olga Szyjka z kl. IVa, Zuzanna Danielczyk z kl. VIb i Angelika Korczyk z kl. VIa, V stopnia: Michał Mirecki z kl. IIIb i Bartłomiej Klimeczek z kl. IVb;
- Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Fox2011 Łukasz Łach z klasy IVb uzyskał wyróżnienie;
- I Gminny Konkurs Ortograficzny pod patronatem Burmistrza Brzeszcz Pani T. Jankowskiej – Olga Piaseczny z kl. VIa zajęła III miejsce, a Katarzyna Malarek z kl. Va – I wyróżnienie;
- Gminny konkurs ortograficzny „Mały mistrz ortografii” – wśród uczniów klas II tytuł arcymistrza uzyskała Aleksandra Wójcik z klasy IIa, a mistrzami ortografii zostały Maja Wyrobek i Maria Tobiasz z kl. IIb oraz Dominika Smolarek z kl. IIb, spośród uczniów kl. III – Julia Ortman z klasy IIIa uzyskała tytuł mistrza ortografii, a Weronika Mirecka z klasy IIIb wicemistrza ortografii;
- konkurs plastyczny pt: Scenka z życia ulubionego bohatera z Księgi Rodzaju zorganizowany podczas XIV Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Biblijnego „Jonasz” – Agnieszka Górska z klasy VIb została finalistką konkursu;
- „W tajemniczym świecie owadów” konkurs plastyczny zorganizowany w ramach obchodów Dnia Ziemi- I miejsce – Daria Kraus, III miejsce Julia Ortman i Maciej Ortman, a wyróżnienie- Katarzyna Sikorska;

Osiągnięcia sportowe
- Gminne zawody pływackie „Już pływam” dla klas III- Natalia Juras zajęła III miejsce w stylu grzbietowym, Julia Peczyk I z kl. III a miejsce I w stylu dowolnym i III miejsce w stylu klasycznym, sztafeta w składzie: Natalia Juras, Paulina Kowalczyk, Julia Peczyk, Dorota Klimczak, Michał Mirecki, Marcin Klimeczek, Nikodem Kot i Tomasz Surzyn zajęła II miejsce;
- Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym – dziewczęta w składzie: Paulina Dutka, Agnieszka Górska, Katarzyna Sikorska, Kinga Nycz, Ewa Szczepanik, Martyna Łysoń, Saduś Paulina, Patrycja Kózka zajęły II miejsce, chłopcy: Oliver Copik, Łukasz Wyrobek, Mateusz Szczerbowski, Wojciech Muszocki, Tomasz Dydak i Michał Nycz zajęli III miejsce;
- Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne- Kinga Nycz – I miejsce w skoku w dal i II miejsce w biegu na 60m, Katarzyna Sikorska- III miejsce w skoku w dal, Ewa Szczepanik -I miejsce w rzucie piłką lekarską, Ada Bułhak- III miejsce w rzucie piłką lekarską i Szymon Kopytko- I miejsce w rzucie piłka lekarską;
- Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Trójboju Lekkoatletycznym- drużyna dziewcząt w składzie: Marcelina Jasek, Iwona Janiga, Dagmara Wróbel, Kinga Wróbel, Weronika Wyroba, Justyna Korczyk, Olga Szyjka i Karolina Woszczyna zajęły I miejsce
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!