18 czerwca 2017 21:32 | Aktualności

Wycieczka koła turystycznego na Górę Żar.

5 czerwca 2017r. uczniowie naszej szkoły, którzy należą do koła turystycznego wyjechali wraz z opiekunami: panią Anną Piestrak i panią Renatą Sikorską na wycieczkę na Górę Żar. Uczestnicy wyjazdu wybrali się tam wspólnie z nauczycielami i uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w ZSP nr 5 w Brzeszczach. Głównymi atrakcjami wycieczki było wyjście od zapory w Porąbce, zejście wzdłuż kolejki i tor saneczkowy. Grupę oprowadzał przewodnik pan Wojciech Pająk. Uczestnikom wyjazdu dopisała piękna pogoda, dzięki czemu można było podziwiać malownicze widoki otaczających Beskidów i okolic Międzybrodzia Żywieckiego.

Wycieczka koła turystycznego na Górę Żar.