Zmiana godzin pracy sekretariatu

20 czerwca 2017 21:08 | Aktualności

Apel profilaktyczno - wychowawczy, podsumowujący rok szkolny 2016/2017.

W dniu dzisiejszym na trzeciej i czwartej lekcji odbył się apel profilaktyczno-wychowawczy. Tradycyjnie, najpierw klasy młodsze dokonały podsumowania działań w mijającym roku szkolnym, a następnie uczniowie klas IV-VI. Wszyscy przypomnieli sobie naczelne hasła poszczególnych miesięcy, które obfitowały w rozmaite akcje i przedsięwzięcia. Tematy były realizowane w następującej kolejności: "Bezpieczne zasady znam i przestrzegam", "Nasza szkoła jest wspólnotą", "Savoir vivre - jestem kulturalny", "Pomagając innym pomagam sobie", "Znam zasady bezpiecznego korzystania z Internetu", "Mam talent!!!", "Wiem co jem!!!", "Zabawowo - odjazdowo!!!", "Stop przemocy i agresji", "Zdrowo - na sportowo!" Na koniec rozdano dyplomy i nagrody uczniom, którzy wzięli udział oraz zdobyli lokaty w konkursach przedmiotowych.

Apel podsumowujący