Zmiana godzin pracy sekretariatu

20 czerwca 2017 22:28 | Aktualności

Nasza szkoła laureatem VII edycji akcji "Sala Przyrody Tauron."

W miesiącu czerwcu br. grupa uczennic z klasy 5a: Gabriela Kozak, Laura Kozieł, Emilia Krawczyk, Wiktoria Ligęza, Kinga Nowak, Maja Soszka pod kierunkiem pani mgr Moniki Piwowarskiej i pani mgr Marii Małeckiej wzięła udział w VII edycji akcji "Sala Przyrody Tauron." Uczennice wykonały postać byczka Tauronka z materiałów, które nadawały się do recyklingu m.in. plastiku, papieru, metalu czy szkła. Efekt pracy naszych zdolnych uczennic był imponujący! W środę 14 czerwca na pierwszej lekcji usłyszeliśmy przez radiowęzeł szczęśliwy komunikat, w którym pani dyrektor mgr Bernarda Bąk ogłosiła ogromny sukces dla naszej szkoły. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności naszych uczennic szkoła otrzymała tytuł laureata VII edycji akcji "Sala Przyrody Tauron" i w trakcie zbliżających się wakacji powstanie nowoczesna i w pełni wyposażona sala do nauki przyrody o wartości 40 000 złotych. Serdecznie gratulujemy!!!